euphoria-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

euphoria-

evil's trap

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» ▶приятели на форума
let me burn you. EmptyВто Яну 28, 2014 7:02 pm by -valerie

» ▶искам да върна лика си.
let me burn you. EmptyВто Яну 28, 2014 3:59 pm by -valerie

» ▶this is it, the apocalypse; -RP buddy-
let me burn you. EmptyПон Яну 27, 2014 8:34 pm by -valerie

» ▶i feel again that terrible itching -searching-
let me burn you. EmptyПон Яну 27, 2014 8:33 pm by -valerie

» ▶осиновяване на персонаж от сериала
let me burn you. EmptyПон Яну 27, 2014 6:25 pm by -valerie

» vanity -SPAM-
let me burn you. EmptyПон Яну 27, 2014 6:11 pm by -valerie

» опиши настроението си с gif
let me burn you. EmptyПон Яну 27, 2014 6:11 pm by -valerie

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
let me burn you. EmptyПон Яну 27, 2014 6:11 pm by -valerie

» Шамар, прегръдка, целувка, бира?
let me burn you. EmptyПон Яну 27, 2014 6:10 pm by -valerie

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 9, на Пон Юли 29, 2013 7:37 pm
Статистика
Имаме 32 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Dean Winchester.

Нашите потребители са написали 239 мнения in 107 subjects

 

 let me burn you.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
casie;
human
casie;


Брой мнения : 13

let me burn you. Empty
ПисанеЗаглавие: let me burn you.   let me burn you. EmptyНед Юли 28, 2013 11:20 pm

[dohtml]






Cassie Candler.


16IhumanIFC:Kaya Scodelario



ВЪНШЕН ВИД: Каси имаше все още детинските си черти, но също така и беше жена. Очите и бяха пъстри и на по- ярка светлина изглеждаха така сякаш блестят. Имаше дребни лунички които тя самата намираше за красиви и характерни за нея. Кожата и беше млечно бяла на цвят, граничеща с карамелените оттенъци. Над блестящите и очи се спускаха гъстите черни мигли, като завеса. Косите и бяха дълги и тъмно кестеняви на цвят. Тялото и беше някак малко, но и предизвикателно. Можеше да се похвали със скромната височина от 1.70 сантиметра. Беше кльощава и някак смачкана. Очите и винаги бяха в най- ярките тонове на червеното, а пълните и устни бяха винаги побелели и „невидими”.
ХАРАКТЕР: Каси беше интересен характер. Имаше приятели, но те бяха просто сенки в нейния ден. Подминаваше ги и не си правеше труда да ги слуша. Лесно беше да се каже, че е депресирана, често и хората го правеха. Но това при Каси беше много по- дълбоко. Тя поемаше наркотици за да потуши болката си, пиеше за да я забрави и мразеше, просто, защото така и харесваше. Не обичаше прекалено надутите хора, или тези които се опитваха да истанат приятели като изтъкваха нощния си живот. За нея това беше жалко, въпреки, че тя на беше по- различна. При нея всички беше едно голямо противоречие. Мразеше някой да и противоречи и да и се меси. Не изпитваше любов към никой, за еня всичко беше една вечна игра.
ИСТОРИЯ: Каси беше израснала на улицата. Беше отгледана от една бездомница която непрекъснато я караше да работи като чистеше чужди домове, крадеше, а когато стана по- голяма дори за известно време я прати в публичен дом. Каси мразеше всичко което представляваше. Поради тази причина започна да поема наркотици. Криеше припечеленото за да си купува дрога. Наркотиците донесоха и други проблеми като шизофрения и разстройство на личността. Един ден, след една дълга нощ, една жена я видя. Каси беше легнала изтощена на земята в раздърпаните си дрехи и беше притворила очи, но не можеше да заспи. Главата я болеше, а светът и се струваше далечен. Тази жена се смилила на нея и я завела в един детски дом. Естествено всички се пазели от Каси и се стараели да не говорят с нея. Все пак кой иска да е приятел с лудата наркоманка? Каси не била отчаяна, но определено не била и щастлива от положението си на атусайдер. Един ден дошла онази жена която я спасила, искала да вземе Каси. Животът и потръгнал, но настъпил ужас когато мащехата и забременяла. Каси вече нямало да бъде център на вниманието за това помолила родителите си да дойде да учи тук. Те се съгласили доста лесно и така Каси пристигнала в това малко, мистериозно градче.






Made by Cally of ATF!

[/dohtml]
Върнете се в началото Go down
-valerie
creator



Брой мнения : 103

let me burn you. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: let me burn you.   let me burn you. EmptyНед Юли 28, 2013 11:40 pm

Добре дошла! :)
Върнете се в началото Go down
https://evilstrap.bulgarianforum.net
 
let me burn you.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Looks like a girl but she’s a flame. So bright she can burn your eyes. Better look the other way.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
euphoria- :: characters-
Идете на: